Veřejná a sociální politika – rozcestník

MĚNÍME SVĚT. Pojď ho měnit s námi prostřednictvím veřejných politik.

Naše studenty/ky učíme nejen poznávat problémy společnosti, ale také navrhovat řešení. Snažíme se, aby rozuměli tomu, jak se tvoří sociální, zdravotní nebo vzdělávací politika a jak ovlivňuje naše chování a kvalitu života.

Naši studenti/ky se umějí rychle zorientovat v různých oblastech života společnosti a systematicky a kriticky pracovat s nejnovějšími poznatky společenských věd. I proto jejich závěrečné práce získávají prestižní ocenění.

Naši absolventi/ky tvoří politiku na ministerstvech, krajích i obcích, v politických stranách, think-tancích a neziskovkách.

Studium dvouletého magisterského oboru Veřejná a sociální politika je jediné svého druhu v Česku. Máme silné vazby na praxi, ale i na mezinárodní vědeckou komunitu. Záleží nám na tom, jak učíme, a studenty/ky podporujeme v jejich individuálních zájmech i v zahraničních výjezdech, které jsou dostupné všem.

Program realizujeme v PREZENČNÍ i KOMBINOVANÉ formě.

Pokud máte o náš obor zájem a máte jakékoli dotazy, napište nám na Facebook nebo zavolejte tajemnici katedry Věře Tomandlové na 251 080 455.